При рівномірному русі пішохід проходить шлях 12м за 6 с. Який шлях він пройде за 3 с, рухаючись з

тією самою швидкістю

Ответы на вопрос

Отвечает Григорян Артур.
Та ни, с такой швiдкiстю он шлях пролетит.
Определим скорость.v=s/t= 12:6=2м/сек. Значит, за 3 секунды он пройдет
s=v*t= 3* 2=6 метров.