При рівномірному русі пішохід проходить шлях 12 мза 6 с. Який шлях він пройде за 3с, рухаючись з

тією самою швидкість?

Ответы на вопрос

Отвечает Рысь Катя.
Дано:
S1=12м
t1=6с
t2=3c
Найти:
S2-?
Решение :
v=S/t;
v1=v2=S1/t1=12/6=2м/с
S2=v2*t2=2*3=6м
Ответ : 6м