Тривалість одного тайму футбольного матчу 45 хв. Виразіть цю тривалість у годинах. *


Ответы на вопрос

Отвечает Клинский Владислав.

1год - 60хв

Хгод - 45хв;

Х=(45*1)/60=3/4=0.75 год