Визначте прискорення з яким тіло масою 1 кг падає на землю якщо на нього діє сила тяжіння 9,8 Н​


Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Владимир.

Ответ:

9.8 м/с^2

Объяснение:

Дано:

m=1 кг

F=9,8 H

Знайти: a

Розв'язання:

f = m \times a

a =   \frac{f}{m}

a =  \frac{9.8}{1}  = 9.8

Відповідь:

9.8 м/с^2