Пожалуйста,помогите 1.Тіло масою 5 кг рухається під дією двох сил: 3 Н та 4 Н. Обчисліть модуль

прискорення тіла, якщо сили діють в протилежних напрямках. 2.Візок масою 20 кг може котитися без тертя. На візку лежить брусок масою 2 кг. Коефіцієнт тертя між бруском і візком дорівнює 0.25. До бруска прикладена сила F = 19.6 Н. Знайдіть прискорення бруска. g=10

Ответы на вопрос

Отвечает Хохолькова Елизавета.

Ответ:

1)Есть такая формула, P=m(g±a), где m - масса тела, g - ускорение СВОБОДНОГО падения, а - дополнительное ускорение. Мы будем искать вес как P=m(g+a), т.к. ускорение свободного падения направлено вниз, к центру земли, а дополнительное ускорение - вверх.

P=50(10+2)=600(Н).

2)присклрення бруска 7.5 м/с2

Объяснение: