Два заряди -2 i +4 нКл розташовані на відстані 4 см один від одного. Визначте силу притягання між

ними.

Ответы на вопрос

Отвечает Комарова Карина.

Дано: q1=-2*10⁻⁹Кл; q2=4*10⁻⁹Кл; R=4 см=4*10⁻² м; F - ?

---------------

Fk=k*Iq1I*Iq2I / R²

------

Fk=9*10⁹ * 2*10⁻⁹ * 4*10⁻⁹ / (4*10⁻²)²=

9*2*4/16 * 10⁹⁻⁹⁻⁹⁺⁴=4,5 * 10⁻⁵ Н  -  это ответ.