Тіло рухається прямолінійно під дією сталої сили 600 Н по закону х =2-10 t + 3 t 2. Яке

прискорення руху тіла і яка його маса?

Ответы на вопрос

Отвечает Минский Даниил.

Ответ:

100 кг

Объяснение:

х =2-10*t + 3* t ²    F=600 H     a=?   m=?

===

a=6 м/с²   (a/2=3)

m=F/a=600/6=100 кг

======================