ДОПОМОЖІТЬ ФІЗИКА 10 КЛАС! а) x=3+t1)Який це рух?2)Яка початкова координата?3)Чому дорівнює

початкова швидкість?4)Чому дорівнює прискорення?5)Написати рівняння швидкості6)Чому дорівнює швидкість в момент часу t=2c?б) х=t+2t²Всі ті ж самі запитання і до варіанту б), допоможіть будь ласка!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Қуандық Арай.

Решение:

а) x = 3 + t

1) Равномерное движение

2) Начальная координата x₀ = 3

3) Скорость постоянна v = 1 м/с (и в начале движения такая же)

4)  Ускорение а = 0

5) Уравнение скорости v = 1

6) В момент времени t = 2c скорость v = 1 м/с

б)  х = t + 2t²

1) Равноускоренное движение

2) Начальная координата x₀ = 0

3) Начальная скорость v₀ = 1 м/с

4)  Ускорение а = 4 м/с²

5) Уравнение скорости v = 1 + 4t

6) В момент времени t = 2c скорость v = 1 + 4 · 2 = 9 м/с