Швидкість руху літака становить 900 км/год. Скільки часу витратить літак, щоб подолати 378 км

ПОМГИТЕ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Петраков Виталий.

Ответ:

≈25 мин

Объяснение:

v=900 км/ч     s=378 км    t=?

===

t=s/v=378/900=0.42 ч   (≈25 мин)