Крейсерська швидкість** руху сучасного українського літака АН-158 становить 820 км/год. Скільки

часу витратить літак,щоб подолати 410 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Тумашова Карина.
T=S/v
t=410/820(однотипные единицы измерений можно не переводить в СИ)=0.5 (ч.) = 30 минут