За який час велосепедист рухаючись із швидкістю 10 км/год подолав відстань 7,5 км


Ответы на вопрос

Отвечает Павлюк Руслан.

Ответ:

t=S/v

t- время

S-путь

v- скорость

t=7.5/10=0.75 км/час