Яка оптична сила лінзи, якщо її фокусна відстань 0,2 м? срочно​


Ответы на вопрос

Отвечает Жаңбырбай Ануар.

Ответ:

5 дптр.

Объяснение:

Оптична сила лінзи розраховується за формулою D=1 / F, де F - фокусна відстань лінзи в метрах. Підставляючи вихідні дані, отримаємо D=1/0.2=5 дптр

ПОЗНАЧ МОЄ ЗАПИТАННЯ НАЙКРАЩИМ