Провідник довжиною 30 см помістили в магнітне поле з індукцією 2 Тл. Кінці провідника замкнуті

гнучким проводом, що перебуває поза полем. Опір ланцюга 0,75 Ом. Яка потужність необхідна, щоб провідник рухався зі швидкістю 5 м/с перпендикулярно до ліній індукції?

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Александр.

Ответ:

Объяснение:

Дано: l=20см=0,3м

В=2Тл

R=0,75Ом

V=5м/с

Альфа=0;cos0=1

Найти:

P=?

Ei=B×V×l×sin альфа

Ei=B×V×l

P=E*2/R

P=B*2×V*2×l*2/R