Будь ласка допоможіть).Площа двох спортивних залів становить 486 м²,причому площа першого залу в 2

рази більша,ніж площа другого.Знайдіть площу другого залу.Будь ласка прошу допоможіть​.)

Ответы на вопрос

Отвечает Левушкин Вася.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Х+2х=486

Х=486÷3=162м2 площа 1 залу

162×2=324м2 площа 2 залу