1 123. Площа двох спортивних залів становить 468 м, причому площа першого залу в 2 рази більша,

ніж площа осс Знайдіть площу другого залу. другого.

Ответы на вопрос

Отвечает Ерашов Олег.

Ответ:

Фото

Пошаговое объяснение:


Отвечает Игнаткина Лиза.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 зал = 2х м²

2 зал = х м²

2х + х = 468

3х = 468

х = 468 : 3

х = 156

1 зал = (2х) = 2 * 156 = 312 м²

2 зал = (х) = 156 м²

312 + 156 = 468 м²