Визначте елемент якщо відносна малекулярна маса його оксиду ЕО2 становить 60


Ответы на вопрос

Отвечает Шишова Аня.

Ответ:

Mr(o2)=16*2=32

Mr(e)=60-32=28

тому це силіцій