Яка кількість теплоти необхідна, щоб розплавити 240 г золота, взятого при температурі 35 °С? (λ =

67кДж/кг; с = 130 Дж/кг∙°С; tплавлення = 1065°С)​

Ответы на вопрос

Отвечает Трофимов Сергей.

Ответ: 47217,6Дж

Объяснение:

Дано:

m=240г=0,24кг

t1=35°C

t2=1065°C

c=130Дж/кг°С

λ=67кДж/кг=67000Дж/кг

==========

Q-?

Q=c*m*(t2-t2)+λ*m=130*0,24*(1065-67)+67000*0,24=31136,7+16080=47217,6Дж