Першу половину шляху автомобіль рухався зі швидкістю 60 км/год, а другу половину - al швидкістю 100

км/год. Знайдіть середню швидкість руху автомобіля.​

Ответы на вопрос

Отвечает Попенова Диана.

Ответ:

Объяснение:

S1=S2 = S/2

V1 = 60 км/ч

V2 = 100 км/ч

Vc = ?

t1 = S1/V1 = S / (2*V1) = S / 120

t2 =  S2/V2 = S / (2*V2) = S / 200

t = t1+t2 = (S/120) + (S / 200) = S*32 / 2400 = S / 75

Vc = S / t = S / (S / 75) = 75 км/ч