Срочно!!! Діаметр барабана - 30 см. Маса відра 0.5 кг, у відрі 8 л води, довжина оучки 80 см. Яку

силу потрібно прикласти до кінця ручки, щоб витягнути відро з водою

Ответы на вопрос

Отвечает Ли Данил.

Ответ: 24,375Н

Объяснение:

Дано:

D=30cм=0,3м

m=0,5кг

V=8л

ρ=1кг/л

L=80cм=0,8м

----------------------

F-?

Из условия равновесия:

F*L=(m+V*ρ)*g*D/2

Отсюда F=((m+V*ρ)*g*D/2)/L=((0,5+8*1)*10*0,3/2)/0,8=24,375Н

Отвечает Сергеев Сергей.

Ответ:

Дано:

D=30cм=0,3м

m=0,5кг

V=8л

ρ=1кг/л

L=80cм=0,8м

----------------------

F-?

Из условия равновесия:

F*L=(m+V*ρ)*g*D/2

Отсюда F=((m+V*ρ)*g*D/2)/L=((0,5+8*1)*10*0,3/2)/0,8=24,375Н

Объяснение: