Скільки окропу потрібно долити у відро,щоб температура води стала 30 градусів? У відрі налито 4

літри води при температурі 10 градусів. Енергією на нагрівання відра і навколишнього середовища знехтувати.

Ответы на вопрос

Отвечает Куцубей Аня.

Ответ:

Объяснение:

30 = 4*10 + х*100 / 4+ х

30 = 40 +100 х / 4+х

120+ 30 х = 40 +100 х

80 = 70 х

х = 1,14 литров