Знайдіть середню швидкість туриста,який рухався на мотоциклі зі швидкістю 60 км/год протягом 4 год,

а потім пішки зі швидкістю 3 км/год ще 8 год ​

Ответы на вопрос

Отвечает Чайковский Роман.

Ответ:

1)60-4=55

2)55×3=165

3)165+8=173

Відповідь:173 км середня швидкість

Объяснение:

думаю так