5. Мотоцикліст рухався зі швидкістю 72 км/год. За який час він подолав 2880м? 6. Вал

електродвигуна здійснює 1200 обертів за 1 хв. Визначте період і частоту обертання вала електродвигуна. З якою швидкістю будуть рухатись краї зубів пили діаметром 80 см, яку обертає цей двигун.7. Турист протягом 2 год їхав на велосипеді зі швидкістю 20 км/год, а потім 12 км ішов пішки зі швидкістю 4 км/год. Визначте середню швидкість руху туриста.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ворошилов Никита.

Ответ:

5. t = S/v = 2.88 / 72 = 0.04 ч

6. n = N/t = 1200/60 =  20 Гц

T = 1/n = 1/20 = 0.05 с

v = 2pR * n = 6.28*0.8*20 = 100.48 м/с

7. v ср = всё расстояние / всё время

S = v*t

S = 2*20 + 12 = 52 км

t = S/v = 2+12/4 = 5 ч

v = 52/5 = 10.4 км/ч