11. Запишіть формулу для розрахунку швидкості рівномірного руху тіла. , де

_________________________________________________________________ 12. Подайте в метрах за секунду: 108 13. Подайте в кілометрах за годину: 20 14. Два тіла рухаються рівномірно. Перше зі швидкістю 10 м/с, інше – зі швидкістю 18 км/год. Швидкість якого тіла більша? У скільки разів? Розв’язання. 1. Спочатку необхідно швидкість другого тіла перетворити в м/с: . 2. Порівняти швидкості: _______ . Відповідь: __________

Ответы на вопрос

Отвечает Хаймахян Роза.

Ответ:

Объяснение:

11. Скорость тела при равноомероном движении равна:

V=S/t

12. 108км/час=108*1000/3600=30м/с

13. 20м/с=20*3600/1000=72км/час

14. V1=18*1000/3600=5м/с

V2=10м/с

V2/V1=10/5=2

Ответ: Cкорость второго тела в 2 раза больше скорости первого тела.