Тіло масою 4 кг рухається під дією двох перпендикулярних сил 3 і 4 Н. Обчислити прискорення даного

тіла.

Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Алексей.

Ответ:

a=sqrt(F1^2÷F2^2)/m=sqrt(3^4+4^4)/4= 7 м/с2