Велосипедист проїхав 30 км зі швидкістю 15 км/год і 51 км зі швидкістю 17 км/год. Яка середня

швидкість велосипедиста на всьому на всьому шляху?

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Вика.

Ответ:

3,3м/с

Объяснение:

v=S/t;

S = 30 + 51 = 81 км

t = 30/15 + 51/17 = 2 + 3 = 5 ч

Vcp = S / t = 81 / 5 = 16,2 км/ч

Ответ: 16,2 км/ч=3,3м/с