Людина, що піднімає вiдро води масою 12кг iз колодязя глибиною 20м, розвиває потужність 160Вт. За

який час вона це робить?​

Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Вики.

Відповідь:

P=A/t

t=A/P

A=m*g*h

g=10м/с²

t=m*g*h/P=12*10*20/160=15c

Пояснення: