Людина піднімає за 10 с з колодязя глибиною 8 м відро води масою 16 кг. Яку потужність при цьому

він розвиває?​

Ответы на вопрос

Отвечает Черкасова Анжелика.

Ответ:

a=v-u/t

a= 8-0/10

a= 0.8

F= m×a

F= 16×0.8 = 12.8Н

Объяснение:

Камінь брат