проїхавши 1000 м за 125 с, велосипед зупинився на червоний сигнал залізничного семафора. Рух він

продовжив через 4 хв і наступні 2 км подолав за 235 с. Визначити середню швидкість велосипедиста на всьому шляху руху.​​

Ответы на вопрос

Отвечает Гудко Виктория.

Дано:

l1= 1 000 м

t1= 125 c

l2= 0 м

t2= 4 хв= 240 с

l3= 2 км= 2 000 м

t3= 235 c

_____________

vcep - ?

Розв'язок:

vcep =  \frac{l1 + l2 + l3}{t1 + t2 + t3}

vcep =  \frac{1000 + 0 + 2000}{125 + 240 + 235}  = 5м/с

Відповідь: vcep= 5 м/с