Визначте роботу, виконану піднімальним краном при рівномірному підйомі тіла масою 3 т на висоту 10

м. * 100 кДж250 кДж200 кДж300 кДж​

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Регина.

Ответ:

300 кДж

Объяснение:

m = 3 т = 3000 кг

h = s = 10 м

g = 10 м/с²

А - ?

=======

F = mg = 3000*10 = 30000 Н

А = Fs = 30000*10 = 300000 Дж = 300 кДж