Визначте роботу виконану піднімальним краном при рівномірному підйомі тіла масою 5 тонн на висоту

5м.

Ответы на вопрос

Отвечает Решанов Даниил.
A=F × S
A=mg×S
A=5000кг.×9.8 Н/кг×5 м. =250000дж.