Ртуть при температурі 7⁰с випарували, скільки пішло теплоти якщо маса ртуті 50г


Ответы на вопрос

Отвечает Αнисимова Наталия.

Відповідь:

3775 Дж

Пояснення:

Q=Q1+Q2

Q1=cm(t-t0)

Q2=Lm

Q= 130*0.05*(357-7)+30*10^{3}*0.05 = 3775 Дж