Три чверті відрізка ста- новлять 15 см. Яка дов- жина всього відрізка?


Ответы на вопрос

Отвечает Севостьянов Данил.

Вдіповідь:20 см

Поясненя:

якщо 15 см це 3/4 відрізка, то 15:3=5 см

5см — 1/4 відрізка

5*4=20 см

Отвечает Перелыгин Савватий.

Ответ:

Вдіповідь:20 см

Поясненя:

якщо 15 см це 3/4 відрізка, то 15:3=5 см

5см — 1/4 відрізка

5*4=20 см

Объяснение: