Розв'язати задачу:повітряний гвинт літака на шляху 90 км при швидкості польоту 180 км/год 18000

обертів . Визначте частоту та період обертання гвинта. Допоможіть будласка срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Царев Леон.

Ответ:

Объяснение:

S = 90 км

V =  180 км/год

N =  18000 обертів .

T = ?

n = ?

t = S/V = 90/180 = 0.5 годин = 30 хв. = 1800с

T = t / N = 1800 / 18000 = 0.1 c

n = 60 / T = 600 обертів / хв.