Частота обертання повітряного гвинта літака 1500 об/хв. Скільки обертів робить гвинт на шляху 90 км

при швидкості 360 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Высоцкий Влад.
360*1000=360000м/год/60=6000м/хв
90000/6000=15*1500=22500- обертів зробить гвинт