Визначити кількість обертів здійснених тілом за 3 с, при частоті обертання 6/с


Ответы на вопрос

Отвечает Возьний Бодя.

Відповідь: N = 18

Пояснення:

n=6/c                                

t=3c

N=?                                          

Формула:N=n*t                                                      

Розв'язання:

N=6/c*3c=18