Автомобіль проїхав 30км зі швидкістю 15 м/с,потім 40км за 1год.З якою середньою швидкістю рухався

автомобіль на всьому шляху?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ермаков Денис.

Ответ: 44,87км/ч

Объяснение:

Дано:

S1=30км

V1=15м/с=54км/ч

S2=40км

t2=1ч

-------------------------

Vср-?

Vср=S/t=(S1+S2/(t1+t2)

t1=S1/V1=30/54=0,56ч

Vср=(30+40)/(0,56+1)=44,87км/ч