Знайдіть кут падіння світла і показник заломлення рідини, якщо кут заломлення 60°, а кут між

падаючим променем та заломленим дорівнює 195°. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мовчан Артём.

Ответ:

α=75°

n≈1.12

Объяснение:

Дано:

β=60°

θ=195°

α-?

n-?

Решение:

Из рисунка:

φ=360-θ=360-195=165°

α=180-(φ-β)=180-165+60=75°

n=sinα/sinβ=sin(75°)/sin(60°)≈0.9659/0.866≈1.12