під час роботи теплового двигуна використано 2 кг дизельного палива. при цьому двигун виконав

корисну роботу 28 МДж. обчисліть ККД теплового двигуна.​

Ответы на вопрос

Отвечает Смаилов Дамир.

Ответ:

ККД=A/Q*100%

A=7000000 Дж

m=0.5 kg

q=42000000 Дж/кг

Q=q*m=21000000 Дж

KKД=(7000000/21000000)*100%=0.33*100%=33%