під час роботи теплового двигуна використано 1,5 кг дизельного палива. при цьому двигун виконав

корисну роботу 21 МДж. обчисліть ККД теплового двигуна.Виконати з дано

Ответы на вопрос

Отвечает Шамаева Маша.

Ответ: 30%

Объяснение:

Дано:

m=1,5кг

Qп=21МДж

q=46МДж

===========

η-?

η=Qп/Qз

Qз=q*m=46*1,5=69МДж

η=21/69=0,3*100%=30%