Лінза має фокусну відстань +72 см. Визначте оптичну силу цієї лінзи.​


Ответы на вопрос

Отвечает Шмигельський Вітя.

Ответ:

+1,39 дптр

Объяснение:

F=0.72 м    D=?

===

D=1/F=1/0.72≈1.39 дптр

==========================