Чому дорівнює оптична сила лінзи якщо фокусна відстань дорівнює 0.04м​


Ответы на вопрос

Отвечает Шлычков Демьян.

Ответ:

25 дптр

Объяснение:

F=0.04 м    D=?

===

D=1/F=1/0.04=25 дптр

=======================