Яку корисну роботу виконає двигун,ККД якого становить 20%,якщо в ньому згорить 10л бензину?

Срочно З розвязаням бажано!​

Ответы на вопрос

Отвечает Папірник Ірина.

Ответ:

Дано:

ŋ = 20% = 0,2

p = 710 кг/м³

V = 10л = 0,01 м³

q = 46МДж/кг = 46 × 10⁶Дж/кг

Знайти:

Ак - ?

ŋ=Ak/Aп × 100%

Ак = ŋ × An

Ап = mq

m=p(po)V

Aп = pVq

Aк = ŋpVq

Ак = 0,2 × 710 × 0,01 × 46 × 10⁶ = 65,32 × 10⁶ Дж = 65,32 МДж