ДОПОМОЖІТЬ ПУДЬЛАСКА У МЕНЕ ПО ФІЗИКЕ ДАЮ 100 БАЛОВ ТЕМА:ТЕПЛОВІ ЯВИЩА , 8 КЛАС Задача:Тепловий

двигун працює на бензині і має ККД 25 % . Яку корисну роботу виконає двигун, якщо в ньому згорить 5 кг бензину ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Дано: КПД=25%=0,25; m=5 кг; Аполезн - ?

---------------------

КПД=Аполезн / Q

Аполезн=Q*КПД=q*m*0,25

Аполезн=4,6*10⁷ * 5 * 0,25=5,75*10⁷=57,5*10⁶Дж=57,5 МДж.