7. Визначте модуль прискорення тіла масою 6 к під дією двох взаемно перпендикулярних сил, модулі

яких дорівнюють 16 і 24 Н.​

Ответы на вопрос

Отвечает Моисеева Даша.

Ответ:

4.8 м/с²

Объяснение:

m=6 кг    F1=16 H     F2=24 H     a=?

===

Результирующая сила:

F=√(F1²+F2²)=√(16²+24²)=28.8 H

F=m*a ----> a=F/m=28.8/6=4.8 м/с²

=============================