Рівняння руху тіла має вигляд х=4+5t+2t2, яка сила діє на тіло якщо його маса 7кг?


Ответы на вопрос

Отвечает Omar Adema.

Ответ:

28 H

Объяснение:

Из уравнения х=4+5*t+2*t²  ускорение а=4 м/с²

m=7 кг     F=?

===

F=m*a=7*4=28 H

=================