Автомобіль 45 км рухався за швидкістю 90 км год, потім ще 75 км зі швидкістю 100 км год. Зайти

середню швидкість руху автомобіля Пж объяснение​

Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Никита.

Ответ: 96км/ч

Объяснение:

Дано:

S1=45км

V1=90км/ч

S2=75кг

V2=100км/ч

=============

Vср-?

Vср=S/t

S=S1+S2=45+75=120км

t=t1+t2=S1/V1+S2/V2=45/90+75/100=1,25ч

Vср=120/1,25=96км/ч