9. Швидкість потяга - 72 км/год. Скільки обертів за 1 с роблять колеса вагона, діаметр яких 80 см?

СРОЧНО ДАМ 10 БАЛОВ!!!!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Корачев Вася.

Ответ:

25

Объяснение:

1000×72=72000

72000/0.8=90000

90000/3600=25