Вантажівка за рейс перевозить 3 т бетоне. за скільки рейсів на ній можна перевезти 120 м³ бетону?​


Ответы на вопрос

Отвечает Мартынюк Роман.

Ответ: 40

Объяснение:

Дано:

V1=3м³

V=120м³

========

n-?

n=V/V1=120/3=40