Скільки потрібно автомобілів буде потрібно для перевозки 56т бетону якщо місткість одного

автомобіля 7л густина бетону 2200 кг/м³

Ответы на вопрос

Отвечает Зевахин Егор.

Ответ: 4 автомобіля

Объяснение: V = m / ρ

V = 56 000 кг / 2200 кг/м³ = 25,45 м³

n = V / V1

n = 25,45 м³ / 7 м³ = 3,64 = 4 (останній автомобіль буде везти менше бетону в порівнянні з іншими)