Завдання 4. Яка сила струму у провіднику, який знаходиться в магнітному полі з індукціею 2 Тл. якщо

довжнна активної частини провідника 20 см, а сила, діюча на провідник, 70 мН? Кут між напрямком лінії індукції і струмом 30%.

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Соня.

Дано:

В= 2 Тл

L= 20 см= 0,2 м

Fа= 70 мН= 7×10⁴ Н

α= 30°

_______________

І-?

Розв'язок:

Fa = ВІL sin \alpha

звідси знайдемо силу струму в провіднику:

І =  \frac{Fа}{ВL  \sin \alpha  }

І =  \frac{7 \times  {10}^{4} }{2 \times 0.2 \times0.5 }  = 35 \times  {10}^{4} А

Відповідь: І= 350 кА